Gücünüzün Kaynağı!
  Sepetim - 0 Ürün
Sepetinizde hiç ürün eklememişsiniz.

Müşterinin sipariş ettiği ürünün aksine UPS Sepeti dan farklı bir ürün gönderilmesi halinde 7 gün içerisinde bilgi vermek koşulu ile kargo ücreti UPS Sepeti tarafından karşılanmak üzere ürününüzü iade edebilirsiniz. Kargo ücretinin UPS Sepeti tarafından karşılanabilmesi için kargonun Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünü size gönderilen fatura nüshalarının tamamı ile göndermelisiniz. Şayet fatura şirket adına kesilmiş ise iade faturası kesip göndermeniz gerekmektedir. İade faturasındaki bilgiler ile size gönderilen faturadaki bilgiler aynı ( Ürün adeti, adı, fiyatı, KDV vs. ) olmalı ancak kargo ücreti yazılmamalıdır. Taşıma esnasında ki kontroller için fatura taşınacak ambalajın üzerinde gözükecek şekilde olmalıdır.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, cd medya, dvd medya, kartuş ve toner gibi sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürünleri, her türlü iç giyim ürünleri, vücutla temas eden kulak içi ve kulak üstü kulaklık gibi hijyeni ilgilendiren ürünlerle birlikte hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünlerin arıza ve ayıplı olmalarının dışında değişimi yapılamamaktadır.