Gücünüzün Kaynağı!
  Sepetim - 0 Ürün
Sepetinizde hiç ürün eklememişsiniz.
  • Anasaıfa
  • Bloglar
  • Artronic'in Distribütör’ü Olan Huawei Ups Ürün kategorisinde Nelere Sahip ?
Artronic'in Distribütör’ü Olan Huawei Ups Ürün kategorisinde Nelere Sahip ?

Artronic'in Distribütör’ü Olan Huawei Ups Ürün kategorisinde Nelere Sahip ?

Artronic Genel Müdür Yardımcısı E. Yüksel Erdoğan, Huawei Enterprise ürün kategorisinin kesintisiz güç kaynağı(UPS) ile birlikte 4 ana üründen oluştuğunu ifade etti.


1kva, 2kva, 3kva ürünlerin çok daha küçük ve orta kademedeli kullanıcılar için olduğunu, bankacılık ve finans sektöründe daha profesyonel iş gerçekleştirenler için ise 3 kva'den 20 kva'ya kadar 2000g serisi ürün hizmeti sağladıklarını belirten Erdoğan, ürünlerin hem dikili hem de paralel şekillerde olduğunu, bu sayede yedeklemeyi de yapılabileceğini vurguladı.


Tüm Ürünlerin enerji tasarrufu sağladığını ifade eden Artronic Genel Müdür Yardımcısı E. Yüksel Erdoğan, orta segmentte ise 5000A tipi ürünlerin bulunduğu, bu ürünlerin bilgi işlem ve yedekleme alanlarında kullanılabileceğini hastane endüstri gibi alanların tamamında hizmet verebileceğini aktardı.


Modüler UPS ismi altında profesyonel serileri olduğunu son olarak ifade eden Erdoğan, bu ürün sayesinde yedeklemenin kolay yapılabilir olduğunu ve en fazla istekli ürün olduğunu önemle ifade etti.